clock  SEČ |  UTC | 1 z 181 přihlášených závodníků online
Nejsi přihlášen, můžeš se PŘIHLÁSIT nebo ZAREGISTROVAT | English English
CondorWorld Medlánky Cup 2013 CondorWorld Medlánky Cup 2013 CondorWorld Medlánky Cup 2013 CondorWorld Medlánky Cup 2013 CondorWorld Medlánky Cup 2013 CondorWorld Medlánky Cup 2013

Novinky

15.12.2013
Máme vítěze!
Celkové finální výsledky »

15.12.2013
Den 8 - Oficiální výsledky »

08.12.2013
Přidána galerie -
Den Sedmý
(autor: EP) »

05.10.2013
Nová cena pro vítěze přidána. Informace »

Hall of Fame:
Our Donors

We appreciate DONATE support from these pilots:
Season 2013/14:
Erwin de Bruin (EDB), Jon Holland (123), Winfried Deppe (WD), Tomasz Zwolinski (TZ2), Sönke Neumann (SN) and Miloš "Cadfael" Koch (MK).

Fatra Gliding Cup 2013 › Výsledky › Den 4 › 16.11.2013

Trénink 1 Trénink 2 Den 1 Den 2 Den 3 Den 4 Den 5 Den 6 Den 7 Den 8 Celkové výsledky

Racing Task | Final Results | Maximum Points: 678 | Day Factor = 1.0000
# PILOT CN RN PLANE DISTANCE TIME SPEED PEN SCORE
1 Finished Erik Praznovsky EP OM-1974 Ventus2 303.7 km 02:11:45 138.3 km/h 0 678
2 Finished Soenke Neumann SN D-0815 ASW27 303.7 km 02:11:56 138.1 km/h 0 676
3 Finished Antal Szucs SIR SIRALY Ventus2 303.7 km 02:13:15 136.7 km/h 0 665
4 Finished Erwin deBruin EDB PH-1999 ASW27 303.7 km 02:13:59 136 km/h 0 658
5 Finished Alf von Mahren XX1 OK-ALF Ventus2 303.7 km 02:14:41 135.3 km/h 0 652
6 Finished Miroslav Ladnak MIL OM-ORLE Ventus2 303.7 km 02:14:51 135.1 km/h 0 651
7 Finished Martin Kozar MK1 OM-2002 Ventus2 303.7 km 02:15:12 134.8 km/h 0 648
8 Finished Helmut Kuenne F9 D-2318 ASW27 303.7 km 02:15:23 134.6 km/h 0 646
9 Finished Arne-Martin Guettler AXM LN-GOD ASW27 303.7 km 02:15:59 134 km/h 0 641
10 Finished Witold Rozak WRW SP-2323 ASW27 303.7 km 02:16:05 133.9 km/h 0 640
11 Finished Tom Bouctou BIR D-9876 ASW27 303.7 km 02:16:40 133.3 km/h 0 635
12 Finished Tomek Rogacki RT U-3344 ASW27 303.7 km 02:16:47 133.2 km/h 0 634
13 Finished Kristoffer Samuelsen K3 LN-GZF ASW27 303.7 km 02:17:07 132.9 km/h 0 632
14 Finished Frank Paynter TA1 N62TW Ventus2 303.69 km 02:16:08 133.8 km/h 10 630
15 Finished Marek Marcuss 030 SP-0303 ASW27 303.7 km 02:18:13 131.8 km/h 5 617
16 Finished Egon Jorgensen 5 OY-XKP ASW27 303.7 km 02:20:33 129.6 km/h 2 602
17 Finished Kor Kiley KK7 KOR777 ASW27 303.7 km 02:21:01 129.2 km/h 0 600
18 Finished Radek Pilar RP9 OK-7412 Ventus2 303.7 km 02:21:15 129 km/h 0 598
19 Finished Pete Allen PWA G-1466 ASW27 303.7 km 02:21:45 128.5 km/h 0 594
20 Finished Henrik Carlsen CHC OY-XLY ASW27 303.7 km 02:21:37 128.7 km/h 6 589
21 Finished Horst Jahnke DHJ D-2056 ASW27 303.7 km 02:22:44 127.7 km/h 0 587
22 Finished Tomas Brotanek TB OK-0516 Ventus2 303.7 km 02:22:50 127.6 km/h 0 586
23 Finished Jiri Adam ADX OK-0024 Ventus2 303.7 km 02:22:53 127.5 km/h 0 585
24 Finished Wlodzimierz Kowalski DB9 SP-2964 Ventus2 303.7 km 02:22:57 127.5 km/h 0 585
25 Finished Tim Madsen TKM OY-XLM ASW27 303.7 km 02:23:04 127.4 km/h 0 584
26 Finished Lukasz Halas PUD PUDZIAN ASW27 303.7 km 02:23:27 127 km/h 0 581
27 Finished Lubos Faitz LFM OK-4812 Ventus2 303.7 km 02:23:55 126.6 km/h 0 578
28 Finished Jens Moeller DK2 XL136 ASW27 303.7 km 02:24:08 126.4 km/h 1 575
29 Finished Mime Eric J51 ACT40 Ventus2 303.7 km 02:24:37 126 km/h 0 572
30 Finished Valentin Tornavi 574 RA-SLY ASW27 303.7 km 02:24:46 125.9 km/h 0 571
31 Finished Tom Holloran TWH N220TH Ventus2 303.69 km 02:24:54 125.8 km/h 0 570
32 Finished Henryk Piekos HPO SP-3468 ASW27 303.7 km 02:24:57 125.7 km/h 2 568
33 Finished Jan Merettig JAM D-2386 ASW27 303.7 km 02:25:57 124.8 km/h 0 563
34 Finished Darius Gudziunas D9 LY-GD9 ASW27 303.7 km 02:26:12 124.6 km/h 0 561
35 Finished Jeff Chipman HGP N9415CA Ventus2 303.7 km 02:26:59 124 km/h 0 555
36 Finished Heinz Bentheim HB8 D-2401 ASW27 303.7 km 02:27:11 123.8 km/h 0 554
37 Finished Laszlo Orsy EJE HU-EJE ASW27 303.7 km 02:27:15 123.7 km/h 0 553
38 Finished Petr Vosvos 117 7117 LS6 303.7 km 02:27:20 123.7 km/h 0 552
39 Finished Fil Sykora FIL OK-3316 Ventus2 303.7 km 02:27:37 123.4 km/h 0 551
40 Finished Marcin Domagala MDC SP-2125 Ventus2 303.7 km 02:28:36 122.6 km/h 0 543
41 Finished Anton Lovi AL9 OE-2133 Ventus2 303.7 km 02:28:51 122.4 km/h 0 542
42 Finished Taglieber Oliver VIO KTEGLA Ventus2 303.7 km 02:29:13 122.1 km/h 0 539
43 Finished Paca84 Laurent LM1 PACA84 Ventus2 303.7 km 02:29:38 121.8 km/h 0 536
44 Finished Milos Koch MK OK-1823 ASW27 303.7 km 02:30:09 121.3 km/h 0 533
45 Finished Gunnar Axelsson G80 SE-UPP Ventus2 303.7 km 02:30:14 121.3 km/h 0 532
46 Finished Antonin Fischer AFI OK-1103 Ventus2 303.7 km 02:30:30 121.1 km/h 0 530
47 Finished Zbyszek Tkocz ZBY ZBYCH Ventus2 303.7 km 02:30:58 120.7 km/h 0 527
48 Finished Mariusz Pacholczyk MP1 SP-1313 Ventus2 303.7 km 02:34:10 118.2 km/h 0 505
49 Finished Radek Mica RUM OK-5417 LS6 303.7 km 02:33:04 119 km/h 9 504
50 Finished Peter-Jan Schoonen PJS PH-PJS Ventus2 303.7 km 02:34:53 117.6 km/h 0 501
51 Finished Hans Nyc JN OK-6200 Ventus2 303.7 km 02:35:00 117.6 km/h 0 500
52 Finished Michel Valade VAM F-CEVI Ventus2 303.7 km 02:35:01 117.5 km/h 2 498
53 Finished Aleksey Chernov AV7 AIRMAN ASW27 303.7 km 02:36:17 116.6 km/h 0 492
54 Finished Josef Patocka S3 OK-3301 LS6 303.7 km 02:36:18 116.6 km/h 0 492
55 Finished Jiri Nemecek D32 OK-6432 Ventus2 303.7 km 02:36:09 116.7 km/h 3 490
56 Finished Mathias Muench HG D-2197 LS6 303.7 km 02:44:08 111 km/h 0 444
57 Finished Josef Spirik S50 SPIRA Ventus2 303.7 km 02:47:11 109 km/h 2 425
58 Finished Rudolf Kalousek R1K OK-7777 Ventus2 303.7 km 02:54:43 104.3 km/h 0 386
59 Finished Adam Janecki AJ GLI ASW27 303.7 km 02:59:26 101.5 km/h 0 363
60 Outland Daniel Nowicki DNI SP-DNI ASW27 297.24 km 0 276
61 Outland Yves Mueller CRN HB-3493 ASW27 85.95 km 0 80
62 Outland Pavel Snajdr ST LT5 ASW27 37.3 km 0 35
63 No IGC Andrzej Czop CIA SP-3043 ASW27 303.7 km 02:16:16 133.7 km/h 1 0
64 No IGC Philipp Keller PKE D-KKPK Ventus2 303.7 km 02:25:24 125.3 km/h 0 0
65 No IGC Leszek Tomasik LTO SP-2188 Ventus2 303.7 km 02:28:18 122.9 km/h 2 0
66 No IGC Nico Barat CCP F-CXXX ASW27 303.7 km 02:28:43 122.5 km/h 0 0
67 No IGC Tamas Pentz PT1 HA-1961 LS6 64.2 km 0 0
68 Crashed Tomasz Zwolinski TZ2 SP-0028 Ventus2 176.17 km 0 0
69 Crashed Jiri Holub JHO OK-4408 Ventus2 176.1 km 0 0
70 Crashed Piotr Raczynski PIT SP-2901 Ventus2 117.98 km 0 0
71 Crashed Luigi Zampetti L08 I-ZALU ASW27 66 km 1 0
72 No IGC David Leonard ZL N27ZL ASW27 0.3 km 0 0

downloadStáhnout IGC soubory všech pilotů (ZIP soubor) | Detailné výsledky (mCR, mIAS, Detour%...)

Briefing › Den 4 › 16.11.2013 › 20:00 CET › Sobota

Briefing Map

Server:Fatra Gliding Cup
Heslo:
Datum:16.11.2013
Čas:20:00 CET (19:00 UTC)
Join time:30 min.


Scenerie:Czechoslovakia 3.0
Třída:15-meter Class
Typ tasku:Racing Task
Čas race-in:1 min.
Startovní okno:120 min.
Čas startu:11:15:00
Condor datum:09.05.2013
Výška startu:max. 2400 m QNH


Vzlet:Martin
Start:PILA MT
1. TP:NITRIANSKE SUCANY
2. TP:MALUZI KOSTOL
3. TP:NOWY TARG
4. TP:ORAVSKY PODZAMOK
Cíl:Martin
Vzdálenost:304 km


2D Google Maps / 3D Google Earth Briefing

Létání v mracích je zakázáno! Směr kroužení ve stoupání určuje první kluzák ve stoupání. Pokud bude mít soutěžící pochyby o směru, dotáže se na chatu nebo Teamspeaku. Upozornění: jsou aktivní zakázané prostory - prosím sledujte vaše PDA po celou dobu letu! Lítejte bezpečne, hodně štěstí všem.


downloadStáhnout letový plán (FPL soubor)


comments powered by Disqus