clock  SEČ |  UTC | 1 z 181 přihlášených závodníků online
Nejsi přihlášen, můžeš se PŘIHLÁSIT nebo ZAREGISTROVAT | English English
CondorWorld Medlánky Cup 2013 CondorWorld Medlánky Cup 2013 CondorWorld Medlánky Cup 2013 CondorWorld Medlánky Cup 2013 CondorWorld Medlánky Cup 2013 CondorWorld Medlánky Cup 2013

Novinky

15.12.2013
Máme vítěze!
Celkové finální výsledky »

15.12.2013
Den 8 - Oficiální výsledky »

08.12.2013
Přidána galerie -
Den Sedmý
(autor: EP) »

05.10.2013
Nová cena pro vítěze přidána. Informace »

Hall of Fame:
Our Donors

We appreciate DONATE support from these pilots:
Season 2013/14:
Erwin de Bruin (EDB), Jon Holland (123), Winfried Deppe (WD), Tomasz Zwolinski (TZ2), Sönke Neumann (SN) and Miloš "Cadfael" Koch (MK).

Fatra Gliding Cup 2013 › Výsledky › Den 7 › 07.12.2013

Trénink 1 Trénink 2 Den 1 Den 2 Den 3 Den 4 Den 5 Den 6 Den 7 Den 8 Celkové výsledky

Racing Task | Final Results | Maximum Points: 682 | Day Factor = 1.0000
# PILOT CN RN PLANE DISTANCE TIME SPEED PEN SCORE
1 Finished Erik Praznovsky EP OM-1974 Ventus2 282.99 km 02:12:18 128.3 km/h 1 681
2 Finished Helmut Kuenne F9 D-2318 ASW27 282.99 km 02:12:28 128.2 km/h 0 681
3 Finished Frank Paynter TA1 N62TW Ventus2 282.98 km 02:13:40 127 km/h 1 669
4 Finished Soenke Neumann SN D-0815 ASW27 282.99 km 02:15:03 125.7 km/h 0 659
5 Finished Radek Pilar RP9 OK-7412 Ventus2 282.99 km 02:15:34 125.2 km/h 0 655
6 Finished Witold Rozak WRW SP-2323 ASW27 282.99 km 02:18:37 122.5 km/h 1 629
7 Finished Tim Madsen TKM OY-XLM ASW27 282.99 km 02:18:47 122.3 km/h 0 629
8 Finished Zbyszek Tkocz ZBY ZBYCH Ventus2 282.99 km 02:18:54 122.2 km/h 0 628
9 Finished Tom Bouctou BIR D-9876 ASW27 283 km 02:20:44 120.7 km/h 0 614
10 Finished Sandor Laurinyecz LS HA-4483 Ventus2 282.99 km 02:20:53 120.5 km/h 0 613
11 Finished Radek Mica RUM OK-5417 LS6 282.99 km 02:21:26 120.1 km/h 0 609
12 Finished Martin Kozar MK1 OM-2002 Ventus2 282.99 km 02:21:42 119.8 km/h 0 607
13 Finished Alf von Mahren XX1 OK-ALF Ventus2 283 km 02:22:04 119.5 km/h 0 604
14 Finished Tomas Brotanek TB OK-0516 Ventus2 282.99 km 02:24:10 117.8 km/h 0 588
15 Finished Gunnar Axelsson G80 SE-UPP Ventus2 283 km 02:24:47 117.3 km/h 0 584
16 Finished Wlodzimierz Kowalski DB9 SP-2964 Ventus2 282.99 km 02:24:52 117.2 km/h 0 583
17 Finished Horst Jahnke DHJ D-2056 ASW27 283 km 02:25:28 116.7 km/h 0 579
18 Finished Jiri Holub JHO OK-4408 Ventus2 282.99 km 02:25:38 116.6 km/h 0 578
19 Finished Marcin Domagala MDC SP-2125 Ventus2 282.99 km 02:25:40 116.6 km/h 0 578
20 Finished Erwin deBruin EDB PH-1999 ASW27 282.99 km 02:26:08 116.2 km/h 0 574
21 Finished Aleksey Chernov AV7 AIRMAN ASW27 282.99 km 02:26:11 116.2 km/h 0 574
22 Finished Paca84 Laurent LM1 PACA84 Ventus2 282.99 km 02:27:50 114.8 km/h 0 563
23 Finished Jiri Nemecek D32 OK-6432 Ventus2 282.99 km 02:29:24 113.6 km/h 4 548
24 Finished Jiri Adam ADX OK-0024 Ventus2 282.99 km 02:30:14 113 km/h 0 546
25 Finished Jens Moeller DK2 XL136 ASW27 283 km 02:30:19 113 km/h 0 546
26 Finished Fil Sykora FIL OK-3316 Ventus2 282.99 km 02:31:21 112.2 km/h 0 539
27 Finished Lubos Faitz LFM OK-4812 Ventus2 282.99 km 02:34:00 110.2 km/h 0 522
28 Finished Mime Eric J51 ACT40 Ventus2 282.99 km 02:34:01 110.2 km/h 0 522
29 Finished Antonin Fischer AFI OK-1103 Ventus2 282.99 km 02:34:22 110 km/h 0 520
30 Finished Josef Patocka S3 OK-3301 LS6 282.99 km 02:34:57 109.6 km/h 0 516
31 Finished Anton Lovi AL9 OE-2133 Ventus2 282.99 km 02:35:09 109.4 km/h 0 515
32 Finished Antal Szucs SIR SIRALY Ventus2 282.99 km 02:35:25 109.2 km/h 0 513
33 Finished Mariusz Pacholczyk MP1 SP-1313 Ventus2 282.99 km 02:39:14 106.6 km/h 1 489
34 Finished Kor Kiley KK7 KOR777 ASW27 282.99 km 02:41:26 105.2 km/h 0 477
35 Finished Josef Spirik S50 SPIRA Ventus2 282.99 km 02:41:15 105.3 km/h 4 474
36 Finished Yuji Kataoka 1EW X-BIRD Ventus2 282.99 km 02:41:52 104.9 km/h 0 474
37 Finished Hans Nyc JN OK-6200 Ventus2 282.99 km 02:43:50 103.6 km/h 0 463
38 Finished Horst Ziegler HD D-2803 Ventus2 282.99 km 02:48:39 100.7 km/h 0 437
39 Finished Daniel Ryba DR OK-8702 Ventus2 282.99 km 02:37:00 108.1 km/h 122 381
40 Finished Rudolf Kalousek R1K OK-7777 Ventus2 282.99 km 03:01:37 93.5 km/h 0 373
41 Outland Tomasz Zwolinski TZ2 SP-0028 Ventus2 74.94 km 0 80
42 No IGC Petr Vosvos 117 7117 LS6 226.4 km 0 0
43 No IGC Jan Podolan A22 ANDEL Ventus2 44.3 km 0 0
44 No IGC Jeff Chipman HGP N9415CA Ventus2 41.3 km 0 0
45 No IGC Adam Janecki GLI AJ ASW27 26.2 km 0 0
46 Crashed Lukasz Halas PUD PUDZIAN ASW27 143.2 km 0 0
47 Crashed Tomek Rogacki RT U-3344 ASW27 114 km 0 0
48 No IGC Marek Marcuss 030 SP-0303 Ventus2 64.7 km 35 0

downloadStáhnout IGC soubory všech pilotů (ZIP soubor) | Detailné výsledky (mCR, mIAS, Detour%...)

Briefing › Den 7 › 07.12.2013 › 20:00 CET › Sobota

Briefing Map

Server:Fatra Gliding Cup
Heslo:
Datum:07.12.2013
Čas:20:00 CET (19:00 UTC)
Join time:30 min.


Scenerie:Czechoslovakia 3.0
Třída:15-meter Class
Typ tasku:Racing Task
Čas race-in:1 min.
Startovní okno:120 min.
Čas startu:12:30:00
Condor datum:12.05.2013
Výška startu:max. 2400 m QNH


Vzlet:Martin
Start:PILA MT
1. TP:CIGEL BANA
2. TP:ROVNA HOLA
3. TP:DONOVALY
4. TP:ORAVA HRAZ
Cíl:Martin
Vzdálenost:283 km


2D Google Maps / 3D Google Earth Briefing

Létání v mracích je zakázáno! Směr kroužení ve stoupání určuje první kluzák ve stoupání. Pokud bude mít soutěžící pochyby o směru, dotáže se na chatu nebo Teamspeaku. Upozornění: jsou aktivní zakázané prostory - prosím sledujte vaše PDA po celou dobu letu! Lítejte bezpečne, hodně štěstí všem.


downloadStáhnout letový plán (FPL soubor)


comments powered by Disqus